Sponsorzy

 

HeavenAlpacas

 Heaven Alpacas

Heaven alpacas to hodowla prowadzona na najwyższym poziomie, której celem jest posiadanie i rozród alpak najlepszej jakości, przy zachowaniu zdrowia i zrównoważonego charakteru.

Stado podstawowe liczące 50 osobników stworzyły wybitne alpaki z wiodących stad z USA i Nowej Zelandii. Hodowla oferuje sprzedaż alpak oraz krycie własnymi reproduktorami najwyższej jakości.

Wszelkie informacje dotyczące hodowli, posiadanych zwierząt jak i alpak na sprzedaż można znaleźć na stronie: https://heavenalpacas.com/


 

 

diamondherd

 Diamond Herd

Diamond Herd to międzynarodowa platforma ogłoszeniowa dla hodowców alpak, łącząca hodowle na całym świecie oraz promująca świadomy i bezpieczny handel.

Premiera platformy odbędzie się 11 marca 2023 r. na Konferencji naukowej ,,Alpaki w pytaniach: Nauka - praktyce". Będzie ona w pełni poświęcona ogłoszeniom sprzedaży alpak, a przy tym stanowiąca wiarygodne źródło informacji na ich temat.

Diamond Herd to również międzynarodowy rejestr zwierząt i źródło wielu ciekawych artykułów o alpakach. Każdy hodowca będzie mieć możliwość założenia profilu swojej hodowli.
Więcej na stronie: https://diamondherd.com/  


 

 

coniraya
       


 

CONIRAYA

Hodowla alpak Coniraya powstała 10 lat temu na bazie ośrodka jeździeckiego, który prowadzimy od ponad 15 lat. W naszym stadzie są samce i samice będące championami wystaw w USA i w Europie.

Alpaki hodujemy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i doświadczeniem. Prowadzimy kursy i szkolenia dotyczące hodowli, opieki weterynaryjnej i behawioru alpak.

Joanna Najbar ukończyła szereg kursów i szkoleń w Europie, w Peru i w USA. Właśnie rozpoczęła kurs sędziowski w Alpaca Owners Association w USA. Paweł Najbar jest psychologiem zwierząt i trenerem koni.

 Zapraszamy do współpracy   www.coniraya.com.pl

 

 Alpacare

ALPACARE

AlpaCare to pierwszy, profesjonalny sklep z produktami dla alpak w Polsce. Jest miejscem gdzie możesz nabyć niezbędne artykuły do prowadzenia hodowli alpak, takie jak pasze, derki, kantary oraz wyposażenie alpakarni.

Naszym celem jest zgromadzenie w jednym miejscu produktów, których sami niejednokrotnie szukaliśmy prowadząc hodowlę. Nie ograniczamy się tylko do produktów dobrze znanych. Ciągle szukamy nowinek na rynku, które znacząco mogą ponieść jakość hodowli i komfort pracy.

AlpaCare to nie tylko zakupy, ale również wiedza! Dzielimy się nią z Wami za pomocą artykułów i porad z zakresu hodowli i opieki nad stadem. Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w naszym sklepie. Producentów i potencjalnych dystrybutorów zapraszamy do współpracy. Więcej na stronie hodowlaalpak.eu, start 7.03.2023

 

 

 

 

Oferta dla sponsorów:

1 pakiet – 1000 zł
ulotki/gadżety dołączone do zestawów konferencyjnych (maks. 2 sztuki); logo wyświetlane na ekranie głównym podczas przerw i dyskusji

2 pakiet – 2000 zł
ulotki/gadżety dołączone do zestawów konferencyjnych (maks. 2 sztuki); logo wyświetlane na ekranie głównym podczas przerw i dyskusji; wystawienie baneru/roll-upu w sali głównej

3 pakiet – 3000 zł
ulotki/gadżety dołączone do zestawów konferencyjnych (maks. 2 sztuki); logo wyświetlane na ekranie głównym podczas przerw i dyskusji; wystawienie baneru/roll-upu w sali głównej; logo umieszczone na stronie internetowej konferencji; 10 min na prezentację podczas spotkania


Zainteresowanych prosimy o kontakt:
dr inż. Marcin Przybyło
669 923 396
szkolazywienia[a]urk.edu.pl

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Al. Mickiewicza 24/28
30-059
Kraków
12 662 40 66
12 633 33 07
whbz[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/whibz

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK